NATJEČAJ – TRAŽIMO NAJLJEPŠE FOTOGRAFIJE

Udruga Moja Šolta pokreće natjecanje za najljepše i najzanimljivije fotografije tematski vezane uz Šoltu. Željeli bismo uljepšati naše FB stranice te nagraditi članove i posjetitelje koji svojim fotografijama otkrivaju ljepotu Šolte i kvalitetnu ponudu obiteljskog turizma.

Od vas očekujemo:

  • da na FB stranicama Udruge objavljujete fotke. Za takmičenje prihvaćamo samo vlastite radove koji još nisu objavljivani
  • da sudjelujete u odabiru tako da lajkate ostale (ne svoje) fotografije

Pobjednik će biti fotografija s najviše lajkova a dvije utješne nagrade će dobiti još dva natjecatelja.

Pozivamo sponzore da nam osiguraju tri lijepe nagrade koje će ih prezentirati tijekom cijele akcije.

Takmičenje počinje danas i traje do 28. veljače 2017. godine. O podjeli nagrada odlučivat će broj lajkova dobivenih do ponoći zadnjeg dana natjecanja. Takmičenje će nadzirati tajnik Udruge a pobjednike proglasiti Izvršni odbor Udruge.

Udruga će vaše radove objavljivati na svojoj FB stranici a sve u želji da naše stranice postanu još ljepše i privlačnije. Takmičari ne polažu pravo na honorar za radove objavljene na FB stranicama Udruge.

PS Slijede i odabiri najveselije pokladne maske, najljepše plaže, najbazena, miss, i… što još predlažete?